stavíme pro vás v Buštěhradě:

 

RD Kompakt 48

rodinný dům pro 4 - 5 členou rodinu

(včetně garáž.stání a altánku)

 

Kompakt 48 je dům vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu, svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4-5 členné rodiny, svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností,  vhodné dispoziční oddělení denní části od noční. Dům je citlivě usazen s přihlédnutím k orientaci světových stran.

Orientace terasy: Jih - JZ

 

 

hrubá stavba domu obsahuje: projektovou dokumentaci (stavba, voda-sanita, ele, plyn, topení..), usazení domu do terénu, radonový průzkum, stavební povolení, zemní výkopové práce, základy s přípravou pro instalace sítí, základovou desku, izolace - pasy, nosné zdivo Porotherm, konstrukce střechy (krov, latě..), kompletní střešní systém Bramac.

 

Dům je možné postavit v jakékoliv námi nabízené lokalitě, v lokalitách Buštěhrad, Hřebeč, Hrdlív (viz nabídka pozemků) lze navíc uhradit cenu pozemku a domu jednorázově až po dokončení hrubé stavby. Dům je možné zrcadlově obrátit (kromě již rozestavěné stavby :-).

 

 

půdorysy domu

 

 

Hrubá stavba domu obsahuje:

 

   

Projektová dokumentace k nahlédnutí v kanceláři.

 

volitelné doplňky / vybavení:

úprava vnitřní dispozice: zdarma 0,- (v rámci možností dle PD)

Porotherm Dryfix - broušené cihly aplikované na lepidlo (mont.pěna) - lepší tepelně-izolační vlastnosti .... cca 24000,- Kč

 

fotografie z výstavby - budou přidány v průběhu stavby

 

hypotéka u nás = bank.odhad zdarma - viz finance

 

Meritum Kladno - kompletní služby na jednom místě:

inženýring, řešení územních celků od projektu po realizaci

Meritum Kladno s.r.o. Ctiborova 3091, 272 01 Kladno, tel. 777 587 505, email: info@meritumkladno.cz