Volná místa

momentálně nemáme žádná volná místa

Projektant - Elektro

Popis pozice:

Stabilní společnost působící v oblasti projekce a výstavby elektro vedení hledá vhodného kandidáta na pozici Projektant- Elektro.

Požadujeme:

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání - elektro.

Praxe výhodou.

Schopnost působit v týmu

Dobrá znalost práce na PC ( Windows, MS Office, Outlook )

Orientace v grafických programech Microstation ( AutoCad )

Vyhláška 50/78 Sb. (min. §10)

Nabízíme:

Zaměstnání u stabilní společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Jiné sdělení:

Silné komunikativní schopnosti.
Zodpovědnost, flexibilita, schopnost rychle se učit, budovat a rozvíjet nové věci.
Ŕidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Datum nástupu: ihned
Obor: Energetika / elektrotechnika
Kraj: Středočeský kraj
Město: Kladno
Pracovní úvazek: Plný úvazek

vaše nabídky zasílejte na e-mail: lucie@meritumkladno.cz

Meritum Kladno s.r.o. Ctiborova 3091, 272 01 Kladno, tel. 777 587 505, email: info@meritumkladno.cz