stavíme ve Hřebči:

 

Topik

RD 4+1

 

 

Bungalov TOPIK je dům vhodný do rovinatého, resp. mírně svahovitého terénu, svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny,  vhodné dispoziční oddělení denní části od noční. . Dům je citlivě usazen s přihlédnutím k orientaci světových stran.

Orientace terasy:  Jih

hrubá stavba domu obsahuje: projektovou dokumentaci (stavba, voda-sanita, ele, plyn, topení..), usazení domu do terénu, radonový průzkum, stavební povolení, zemní výkopové práce, základy s přípravou pro instalace sítí, základovou desku, izolace - pasy, nosné zdivo Porotherm, konstrukce střechy (krov, latě..), kompletní střešní systém Bramac.

 

Dům je možné postavit v jakékoliv námi nabízené lokalitě, v lokalitách Buštěhrad, Hřebeč, Hrdlív (viz nabídka pozemků) lze navíc uhradit cenu pozemku a domu jednorázově až po dokončení hrubé stavby. Dům je možné zrcadlově obrátit (kromě již rozestavěné stavby :-).

 

půdorys domu

 

 

 

RD je nabízen jako hrubá stavba s pozemkem, tj. na jeho dokončení je třeba ještě kalkulovat s částkou cca 1.000.000,- Kč (+- 200tis - ale i více dle použitých materiálů) - dle vnitřního vybavení.

 

Hrubá stavba domu obsahuje:

 

Projektová dokumentace k nahlédnutí v kanceláři.

 

 

 

 

 

hypotéka u nás = bank.odhad zdarma - viz finance

 

Meritum Kladno - kompletní služby na jednom místě:

inženýring, řešení územních celků od projektu po realizaci

Meritum Kladno s.r.o. Ctiborova 3091, 272 01 Kladno, tel. 777 587 505, email: info@meritumkladno.cz