Základní informace

          stavební pozemky PCHERY                                                  

 

24 stavebních parcel v obci Pchery za větrolamem ( Pchery - Humny).  Územní rozhodnutí je vydáno. Stavební povolení na sítě a komunikaci jsou vydána. LV je k nahlédnutí v kanceláři – Ctiborova 3091, Kladno (budova Katastrálního úřadu). 

 

 

 

 

jde to! RD i s pozemkem v této lokalitě za 3.051.000,- Kč vč.DPH !!! více... 

 

 

 

Výstavba inženýrských sítí a komunikací  v lokalitě je naplánována následovně:         

stavba zahájena:  jaro 2009 (nyní dokončeny sítě včetně ele)

předpokládané dokončení : do konce  roku 2010

V ceně každého pozemku je: Rozvody elektro, plynu, vody včetně přípojek (elektřina a plyn budou ukončeny v energocentru na hranici pozemku a voda bude ukončena na jednotlivých pozemcích) a rozvodů veřejného osvětlení, komunikace vč. vjezdů, chodníky, zelené pasy, veřejné osvětlení. Celková šíře  komunikace s chodníky a pasy: 8 m, chodníky na jedné straně komunikace, zelené pasy s osázenými stromy. Chodníky a komunikace - zámková dlažba, barevně od sebe odlišené.

 

Výměry pozemků viz návrh parcelace a info o volných pozemcích

 

Termíny zahájení a dokončení výstavby podmíněny průběhem územního a stavebního řízení a přízní počasí :-)

 

  Cena: 1420,- - 1820,- viz volné pozemky v levém sloupci  ( za m2 pozemku vč.sítí a komunikace)

hypotéka u nás = bank.odhad zdarma  - viz finance

  Občanská vybavenost a poloha obce:  Samostatná obec Pchery leží ve Středočeském kraji cca 8 km od centra Kladna, 2km od sjezdu dálnice na Prahu (Ruzyně cca 15km). Obec má vodovod, dešťovou kanalizaci, plyn. Obec má vlastní mateřskou školu, základní školu. V obci je kompletní síť obchodů a služeb. Dopravní dostupnost Kladna - MHD, BUS. Dostupnost Prahy - BUS, vlak ČSD.

  Z historie obce: První zmínky o Pcherách se datují z roku 1222 a patří k nejstarším osadám ve slánském okrese s bohatou historií. Zvláštní jméno obce, původně staroslověnsky Pechry, vzniklo pravděpodobně od zaměstnání tamních obyvatel. Od 16 století se název změnil na Pchery. Pchery byly majetkem Clam – Martiniců až do zrušení poddanství v roce 1848. Založení kostela sv. Štěpána se datuje do r. 1354, kdy je o něm první zmínka. Kostel prošel rozsáhlými úpravami v letech 1706 – 1709 kdy byl goticky rozšířen na trojlodi a posléze barokně upravován. Další úpravy pocházejí z let 1894 – 1895. První zprávy o kantorovi jsou z roku  1599 a později 1622. V letech 1837 – 40 začala stavba školní budovy, která se dále rozšiřovala. V roce 1876 došlo k založení Občanské besedy, která měla podpořit vzdělání knihovnou a pořádáním divadelních představení. V roce 1883 byl založen hasičský sbor. Roku 1897 se začalo s hloubením uhelného dolu jménem Theodor. S Pcherami souvisí Humny jako část Pcher. Obě obce patřily do roku 1509 k panství smečenskému. K obci patří také osada Theodor, kde se říká na Krétě. To podle dolu Theodor, který byl hlouben před rokem 1910, v době, kdy hrozila válka s Krétou. Dnes jsou  Pchery moderní obcí, kde žije kolem 1700 obyvatel. 

Více informací o obci: www.obecpchery.cz

 

 

 

v této lokalitě

vám můžeme postavit

 

Hit této sezony

 

____________________

na prodej:

 

RD 4+1 s garáž.st.

hrubá stavba vč.gar.

za 1.070.000,- více..

 

Při koupi pozemku v této lokalitě nabízíme navíc tyto služby:

 

 

 

 

 

P Ř E H L E D

   

právě rozestavěných staveb

naleznete ZDE

 

Meritum Kladno - kompletní služby na jednom místě:

inženýring, řešení územních celků od projektu po realizaci

 

Meritum Kladno s.r.o. Ctiborova 3091, 272 01 Kladno, tel. 777 587 505, email: info@meritumkladno.cz